Publications Office of the EU
Španielsko-Alcalá de Guadaíra: Dopravné služby (bez prepravy odpadu) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Alcalá de Guadaíra: Dopravné služby (bez prepravy odpadu)

  • Uverejnené
    07/06/2021
  • Lehota
    14/07/2021
  • Otváranie ponúk
    26/07/2021
  • Udelenie zákazky
    24/01/2022
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Pleno del Ayuntamiento de Alcalá de Guadaíra
Miesto plnenia
NUTS code: ES618 Sevilla
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES618 Sevilla
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
10,567,673.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
8,682,338.88 EUR
Referenčné číslo ponuky
3395/2019 - ref. C-2021/022
Opis

servicio público de transporte colectivo de viajeros mediante autobús en el término municipal de Alcalá de Guadaíra

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Pleno del Ayuntamiento de Alcalá de Guadaíra
Vnútroštátne registračné číslo: P4100400C
Poštová adresa: Plaza del Duque, 1
Mesto: Alcalá de Guadaíra
Kód NUTS: ES618
PSČ: 41500
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Pleno del Ayuntamiento de Alcalá de Guadaíra
Hlavná adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/07/2021 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
10,567,673.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
8,682,338.88 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: EMPRESA CASAL S.L.
Poštová adresa: Antonio de la Peña López, nº 7
Mesto: Sevilla
PSČ: 41007
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.