Publications Office of the EU
Holandsko-Houten: Káva, čaj a príbuzné produkty - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Holandsko-Houten: Káva, čaj a príbuzné produkty

  • Uverejnené
    21/09/2021
  • Lehota
    18/10/2021
  • Udelenie zákazky
    23/05/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
waterschap Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
Miesto plnenia
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NL Nederland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
15860000 Káva, čaj a príbuzné produkty
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

De opdracht bestaat uit het leveren en onderhouden van nieuwe warme drankenautomaten incl. koffie (bonen) en andere toebehoren.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: waterschap Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden
Vnútroštátne registračné číslo: 481695372
Poštová adresa: Poldermolen 2
Mesto: HOUTEN
Kód NUTS: NL
PSČ: 3994DD
Krajina: NLD
Kontaktná osoba: Sandra Geerlings
Hlavná adresa: http://www.hdsr.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/1cd99e5ec9d1fca0aa0796f2a21b28fa
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: CoffeeClick B.V.
Poštová adresa: New Yorkstraat 2
Mesto: LIJNDEN
PSČ: 1175 RD
Krajina: NLD
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.