Publications Office of the EU
Francúzsko-Štrasburg: Drevo - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Štrasburg: Drevo

  • Uverejnené
    07/11/2023
  • Lehota
    12/12/2023
  • Otváranie ponúk
    14/12/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
eurometropole de strasbourg
Miesto plnenia
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
03410000 Drevo
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,440,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
23ems0315gp
Opis

consultation lancée par un groupement de commandes. L'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires.les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction.La consultation comporte une clause catalogue dont le détail est donné au règlement de la consultation

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: eurometropole de strasbourg
Vnútroštátne registračné číslo: 24670048800017
Poštová adresa: centre administratif, 1, parc de l'etoile
Mesto: Strasbourg
Kód NUTS: FRF11
PSČ: 67076
Krajina: FRA
Hlavná adresa: https://www.strasbourg.eu/
Elektronicky:
https://plateforme.alsacemarchespublics.eu
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
14/12/2023 10:00
Kupujúci
ville de Strasbourg : Mme la Maire de Strasbourg
Miesto plnenia
Kód CPV
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.