Publications Office of the EU
Česko-Pardubice: Architektonické služby pre budovy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Česko-Pardubice: Architektonické služby pre budovy

  • Uverejnené
    08/12/2020
  • Lehota
    02/02/2021
  • Udelenie zákazky
    24/05/2021
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Pardubický kraj
Miesto plnenia
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Sídlo kupujúceho
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71221000 Architektonické služby pre budovy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,467,200.00 CZK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,043,000.00 CZK
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Předmětem zakázky je zpracování projektu pro stavbu „Zámek Pardubice - vybudování návštěvnického centra a stálých expozic“ ve stupních dokumentace pro stavební povolení a dokumentace pro zadání/provádění stavby. Dále je předmětem zakázky zpracování projektu vnitřního vybavení stavby vč. vybavení expozice. Součástí předmětu zakázky je i výkon autorského dozoru projektanta po dobu provádění stavby. Součástí plnění je i zajištění potřených průzkumných prací a inženýrská činnost.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Pardubický kraj
Vnútroštátne registračné číslo: 70892822
Poštová adresa: Komenského náměstí 125
Mesto: Pardubice
Kód NUTS: CZ053
PSČ: 532 11
Krajina: CZE
Kontaktná osoba: Ing. Kateřina Drahovzalová
Hlavná adresa: http://www.pardubickykraj.cz/
Elektronicky:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002852
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,467,200.00 CZK
Konečná hodnota zákazky
3,043,000.00 CZK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Masák & Partner, s.r.o.
Poštová adresa: Rooseveltova 575/39
Mesto: Praha
PSČ: 160 00
Krajina: CZE
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.