Publications Office of the EU
Poľsko-Bielsko-Biała: Služby na zber odpadu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Bielsko-Biała: Služby na zber odpadu

  • Uverejnené
    14/09/2022
  • Lehota
    17/10/2022
  • Otváranie ponúk
    17/10/2022
  • Udelenie zákazky
    15/11/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Miesto plnenia
NUTS code: PL225 Bielski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL225 Bielski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90511000 Služby na zber odpadu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
956,538.70 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
956,538.70 PLN
Referenčné číslo ponuky
DZP.271.38.2022
Opis

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi usuwania (w tym odbioru, transportu i utylizacji) wytwarzanych przez Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej odpadów medycznych (o symbolach klasyfikacyjnych wg Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 02 styczna 2020r. w sprawie katalogu odpadów (Dz. U. 2020 poz.10): 180101, 180182*, 180102*, 180103*, 180104, 180106*, 180107, 180108*, 180109, 150110*,– w ilości około 180 479 kg (w skali dwunastu miesięcy), w tym:
- Szpital przy ul. Wyzwolenia 18 – 64 340 kg,
- Szpital przy ul. Wyspiańskiego 21 – 82 974 kg,
- Szpital przy ul. Emilii Plater 17 –33 165 kg.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Poštová adresa: ul. Wyzwolenia 18
Mesto: Bielsko - Biała
Kód NUTS: PL225
PSČ: 43-300
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Malwina Kamińska
Hlavná adresa: http://www.onkologia.bielsko.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/10/2022 10:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
956,538.70 PLN
Konečná hodnota zákazky
956,538.70 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Remondis Medison Sp. z o. o.
Poštová adresa:
Mesto: Dąbrowa Górnicza
PSČ: 42-530
Krajina: POL

Oficiálny názov: Sarpi Dąbrowa Górnicza Sp. z o. o.
Poštová adresa:
Mesto: Dąbrowa Górnicza
PSČ: 42-523
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.