Publications Office of the EU
Nemecko-Hohen Neuendorf: Stavebné práce na výstavbe rýchlostných komunikácií - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Hohen Neuendorf: Stavebné práce na výstavbe rýchlostných komunikácií

  • Uverejnené
    22/05/2023
  • Lehota
    22/06/2023
  • Otváranie ponúk
    22/06/2023
  • Udelenie zákazky
    20/07/2023
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Autobahn GmbH des Bundes - NL Nordost
Miesto plnenia
NUTS code: DE80K Landkreis Rostock
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE40A Oberhavel
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45233110 Stavebné práce na výstavbe rýchlostných komunikácií
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,198,456.27 EUR
Referenčné číslo ponuky
2023-338
Opis

A 20 DE AS Tessin - AS Bad Sülze beide RF, Los 2 Verkehrssicherung km 152,345 - km 162,700 beide RiFa

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://vergabe.autobahn.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
22/06/2023 09:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,198,456.27 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: straat1 GmbH, NL Rostock
Poštová adresa: Petersdorfer Straße 10
Mesto: Rostock
PSČ: 18147
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.