Publications Office of the EU
SI-Preddvor: Rôzne opravárske a údržbárske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

SI-Preddvor: Rôzne opravárske a údržbárske služby

  • Uverejnené
    08/06/2011
  • Lehota
    13/07/2011
  • Otváranie ponúk
    13/07/2011
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: SI0 Slovenija
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
50800000 Rôzne opravárske a údržbárske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
320,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Predmet javnega razpisa za oddajo javnega naročila po odprtem postopku za sklenitev okvirnega sporazuma je letno in zimsko vzdrževanje lokalnih cest brez pluženja in posipanja na območju občine Preddvor. Naročnik oddaja javno naročilo za predviden čas 48 mesecev (4 leta) od sklenitve okvirnega sporazuma.
Javno naročilo je razdeljeno v sklope. Sklop A vsebuje predvsem vzdrževanje asfaltnih cest, izdelovanje plomb, frezanje cest skupaj s potrebnim materialom za izvedbo del. Sklop B pa zajema čiščenje in pometanje cest, praznjenje košev in pobiranje smeti ob cestah, grediranje in nasipanje makadamskih cest, nasipanje bankin, nabava in vzdrževanje prometne signalizacije, vzdrževanje jaškov, košnja trave ob cesti in na javnih površinah, čiščenje jarkov in muld in izvedba manjših vzdrževalnih del na cestah in pripadajočih objektih ipd. Ponudniki lahko oddajo ponudbo za celotno javno naročilo ali za posamezni sklop. Variantne ponudbe niso dopustne in jih naročnik v primeru prejema ne bo upošteval.
Vzorec okvirnega sporazuma je sestavni del te razpisne dokumentacije. Naročnik bo z izbranim ponudnikom sklenil okvirni sporazum na način, da ne bo več odpiral konkurence med ponudniki. Ponudbena dokumentacija mora biti pripravljena v skladu z določili te razpisne dokumentacije. Ocenjena vrednost javnega naročila, za celotno obdobje oddaje naročila (48 mesecev), znaša skupaj 320 000 EUR brez davka na dodano vrednost.
V obdobju za katerega naročnik oddaja javno naročilo, bo naročnik predvidoma potreboval storitve, ki so navedene v ponudbenem predračunu (Obrazec 1b) za letno in zimsko vzdrževanje občinskih cest in opisane v zadnji prilogi razpisne dokumentacije: Opis predmeta javnega naročila in zahteve naročnika.
Ocenjena vrednost javnega naročila predstavlja okviren strošek letnega in zimskega vzdrževanja cest za občino in je izračunan glede na sedanje letne potrebe naročnika in preračunan za celotno obdobje oddaje naročila. V času izvajanja naročila se ocenjena vrednost storitve za vzdrževanje cest lahko spremeni, glede na dejanske potrebe naročnika, kar je odvisno predvsem od vremenskih pogojev, ki pogojujejo potrebo po zimskem vzdrževanju.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/07/2011 13:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.