Publications Office of the EU
Nemecko-Freiburg im Breisgau: Prenosné počítače - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Freiburg im Breisgau: Prenosné počítače

  • Uverejnené
    18/07/2017
  • Lehota
    18/08/2017
  • Otváranie ponúk
    18/08/2017
  • Udelenie zákazky
    25/09/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Miesto plnenia
NUTS code: DE1 Baden-Württemberg
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE13 Freiburg
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30213100 Prenosné počítače
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,999,643.96 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
2017/S 135-276297
Opis

Im Auftrag des Landes Baden-Württemberg schreibt die Universität Freiburg handelsübliche Note-books und Tablets zum Einsatz an den Hochschulen des Landes aus.
Auftragsgegenstand ist die Lieferung von Notebooks und Tablets für wissenschaftliche Anwen-dungen und Lehrbetrieb für die Universität Freiburg und für die bezugsberechtigten Hochschulen des Landes Baden-Württemberg.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Poštová adresa: Fahnenbergplatz
Mesto: Freiburg
Kód NUTS: DE13
PSČ: 79098
Krajina: DEU
Hlavná adresa: http://www.uni-freiburg.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
18/08/2017 10:15
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.