Publications Office of the EU
Nemecko-Bielefeld: Architektonické a súvisiace služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Bielefeld: Architektonické a súvisiace služby

  • Uverejnené
    08/02/2019
  • Lehota
    06/03/2019
  • Udelenie zákazky
    07/08/2020
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Bielefeld — Amt für Organisation, IT und Zentrale Leistungen
Miesto plnenia
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71221000 Architektonické služby pre budovy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,341,841.53 EUR
Referenčné číslo ponuky
100.31-4708-EX
Opis

Ausgeschrieben sind die Planungsleistungen der Objektplanung nach HOAI 2013 für den Neubau der Martin-Niemöller-Gesamtschule in Bielefeld.
Nach dem Abschluss des Realisierungswettbewerbs am 30.8.2019 beabsichtigt der Auftraggeber die Beauftragung der weiteren planerischen Leistungen der Objektplanung zu vergeben.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYDZ9057/de/overview/
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
Other
Odhadovaná hodnota
4,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
3,341,841.53 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Staab Architekten GmbH
Poštová adresa: Schlesische Straße 27
Mesto: Berlin
PSČ: 10997
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.