Publications Office of the EU
Všeobecná renovácia Albert-Schweitzer-Realschule a Pestalozzi Förderschule - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Všeobecná renovácia Albert-Schweitzer-Realschule a Pestalozzi Förderschule

  • Uverejnené
    20/06/2025
  • Udelenie zákazky
    14/07/2025
  • Lehota
    05/08/2025
  • Otváranie ponúk
    05/08/2025
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Bruchsal, Stadtbauamt, Geschäftsstelle Zentrale Vergaben
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45214200 Stavebné práce na stavbe budov škôl
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
693,774.75 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

V rámci všeobecnej rekonštrukcie školskej budovy Albert-Schweizer-Realschule sa pre stavebné úseky BA1 - BA 3 vyžadujú zasklievacie práce, PFR fasády (systém oceľových profilov), vonkajšie dvere (systém oceľových profilov). BA 1 PFR fasáda cca 80 m2 PFR fasáda s baldachýnom cca 89 m2 bočný vchod, exteriérový dverný prvok viacdielny cca 7 m2 vonkajšia stena/stropný obklad cca 12 m2 čistý chod cca 40 m2 BA 2 PFR fasáda cca 29 m2 exteriérový dverný prvok viacdielny cca 8 m2 exteriérová stena/stropný obklad cca 9 m2 BA 3 exteriérový dverný prvok viacdielny cca 7 m2 exteriérový dverný prvok viacdielny cca 8 m2 exteriérový dverný prvok 1-dielny cca 4 m2 exteriérová stena/stropný obklad cca 12 m2 Exekučná doba Celkové opatrenie 07.05.2025 - 27.05.2030 Zasklievacie práce, PFR fasáda, exteriérové dvere (podliehajú zmenám) BA 1: 04.02.2026 - 17.03.2026 Ďalšie fázy výstavby, všetky obchody dokončené a schválené BA 2: 20.11.2026 – 16.6.2028 BA 3: 29.05.2028 - 16.11.2029 Žiadne voľné prideľovanie!

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.subreport.de/E36867744
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.subreport.de/E22833613
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
05/08/2025 10:15
Metóda zadávania zákazky
Kritérium: Gewichtung Zuschlagskriterien: 100 % Preis
Typ: price
Opis: 100 % Preis
Váha (percentá, presne): 100
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
693,774.75 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Poštová adresa:
Mesto: Bonn
PSČ: 53119
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Oficiálny názov: Trube + Kings Fassadentechnik GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Kaperich
PSČ: 56767
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.