Publications Office of the EU
Poľsko-Dębica: Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Dębica: Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia

  • Uverejnené
    20/10/2015
  • Lehota
    26/11/2015
  • Otváranie ponúk
    26/11/2015
  • Udelenie zákazky
    08/12/2015
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gmina Miasta Dębica
Miesto plnenia
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09300000 Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,419,672.78 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,985,911.99 PLN
Referenčné číslo ponuky
BZP.271.29.2015.JS
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia dróg, terenów otwartych, budynków, jednostek organizacyjnych Gminy Miasta Dębica, na okres 24 miesięcy, w prognozowanej ilości: 13 450 054 kWh w ciągu 2 lat kalendarzowych do 227 punktów poboru i pomiaru energii elektrycznej.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/11/2015 10:15
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
3,419,672.78 PLN
Konečná hodnota zákazky
2,985,911.99 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: PGE Obrót Spółka Akcyjna
Poštová adresa: ul. 8-go Marca 6
Mesto: Rzeszów
PSČ: 35-959
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.