Publications Office of the EU
Nórsko-Sandnes: Systém monitorovania pacientov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nórsko-Sandnes: Systém monitorovania pacientov

  • Uverejnené
    14/07/2021
  • Lehota
    12/08/2021
  • Udelenie zákazky
    24/01/2022
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Sandnes kommune
Miesto plnenia
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Sídlo kupujúceho
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33195000 Systém monitorovania pacientov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
6,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
850,012.00 NOK
Referenčné číslo ponuky
21/10373
Opis

The contracting authority needs to procure a new patient signalling system for Austrått residential and activity centre, Lunde residential and activity centre, and EFF Lunde (also referred to as "Lunde 2", situated at the same location as Lunde residential and activity centre). The contract shall also cover the purchase of supplementary equipment and additional equipment during the patient signalling system’s fatigue life, as well as a Service Level Agreement (SLA) for the system.
See appendix - 1 the Requirements Specification for further details on the system.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Sandnes kommune
Vnútroštátne registračné číslo: 964 965 137
Poštová adresa: Rådhusgata 1
Mesto: Sandnes
Kód NUTS: NO0A1
PSČ: 4306
Krajina: NOR
Kontaktná osoba: Bård Krane Alander
Hlavná adresa: www.sandnes.kommune.no
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=306455&B=SANDNES
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
6,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zákazky
850,012.00 NOK
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Tele-Com Bergen AS
Poštová adresa: Midtunhaugen 10
Mesto: NESTTUN
PSČ: 5224
Krajina: NOR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.