Publications Office of the EU
Portugalsko-Vila Nova de Gaia: Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Vila Nova de Gaia: Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo

  • Uverejnené
    14/03/2018
  • Lehota
    27/03/2018
  • Otváranie ponúk
    28/03/2018
  • Udelenie zákazky
    14/05/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Centro Hospitalar Vila Nova de Gaia/Espinho, E. P. E.
Miesto plnenia
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PT11A Área Metropolitana do Porto
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45215100 Stavebné práce na stavbe budov určených pre zdravotníctvo
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
13,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
13,918,252.34 EUR
Referenčné číslo ponuky
7091018
Opis

Fase B da empreitada de construção do novo edifício hospitalar a integrar no plano de reabilitação do Centro Hospitalar Vila Nova de Gaia/Espinho, E. P. E.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Centro Hospitalar de Vila Nova de Gaia/Espinho, E. P. E.
Poštová adresa: Rua Conceição Fernandes
Mesto: Vila Nova de Gaia
Kód NUTS: PT11A
PSČ: 4434-502
Krajina: PRT
Hlavná adresa: www.chvng.pt
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
28/03/2018 18:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
13,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
13,918,252.34 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: OPWAY Engenharia, S. A.
Poštová adresa: Rua Professor Fernando da Fonseca, edifício Visconde de Alvalade, 5
Mesto: Lisboa
PSČ: 1600-616
Krajina: PRT

Oficiálny názov: Opway Engenharia, S. A.
Poštová adresa: Rua Professor Fernando Fonseca, edifício Visconde de Alvalade, 5
Mesto: Lisboa
PSČ: 1600-616
Krajina: PRT
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.