Publications Office of the EU
Španielsko-Sevilla: Poradenské služby pre oblasť diaľnic - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-Sevilla: Poradenské služby pre oblasť diaľnic

  • Uverejnené
    30/09/2017
  • Lehota
    10/11/2017
  • Otváranie ponúk
    11/12/2017
  • Udelenie zákazky
    21/05/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
Junta de Andalucía, Consejería de Fomento y Vivienda, Dirección General de Infraestructuras
Miesto plnenia
NUTS code: ES61 Andalucía
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES618 Sevilla
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71311210 Poradenské služby pre oblasť diaľnic
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
511,224.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
230,483.29 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Coordinación de seguridad y salud en las obras y servicio de responsable de seguridad en túneles de la red de carreteras autonómica de la Junta de Andalucía — Provincias de Cádiz, Córdoba, Huelva y Sevilla.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Consejería de Fomento y Vivienda, Dirección General de Infraestructuras
Mesto: Sevilla
Kód NUTS: ES618
PSČ: 41071
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Departamento de Gestión Administrativa
Hlavná adresa: http://www.juntadeandalucia.es/contratacion/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
11/12/2017 11:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
511,224.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
230,483.29 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Ingeniería Atecsur, S. L.
Poštová adresa:
Mesto: Granada
PSČ:
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.