Publications Office of the EU
Litva-Vilnius: Zubolekárske ambulancie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litva-Vilnius: Zubolekárske ambulancie

  • Uverejnené
    23/11/2021
  • Zrušené
    03/12/2021
  • Otváranie ponúk
    27/12/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
VšĮ Antakalnio poliklinika
Miesto plnenia
NUTS code: LT Lietuva
Sídlo kupujúceho
NUTS code: LT Lietuva
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33192400 Zubolekárske ambulancie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Perkama odontologo darbo vietos įranga: odontologo darbo vieta - 6 kompl., vakuuminis siurblys - 1 vnt. ir kompresorius - 1 vnt.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: VšĮ Antakalnio poliklinika
Vnútroštátne registračné číslo: 124244035
Poštová adresa: Antakalnio g. 59, LT-10207 Vilnius
Mesto: Vilnius
Kód NUTS: LT
PSČ: 10207
Krajina: LTU
Kontaktná osoba: Vilma Sobolevskienė
Hlavná adresa: http://www.antakpol.lt
Elektronicky:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=608231&B=PPO
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
27/12/2021 14:45
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.