Publications Office of the EU
Nemecko-Berlín: Organizovanie seminárov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Nemecko-Berlín: Organizovanie seminárov

  • Udelenie zákazky
    31/05/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
GFA Consulting Group GmbH (Generalbeauftragter des Bundesministeriums für Ernährung und Landwirtschaft für das BKP)
Miesto plnenia
NUTS code: DE3 Berlin
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE300 Berlin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
79951000 Organizovanie seminárov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
153,900.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Durch das Vorhaben werden Wissen und die Anwendung von innovativen und widerstandsfähigen Ackerbaumethoden erhöht sowie das Anpassungspotential des sambischen Agrarsektors gegen die negativen Effekte des Klimawandels gestärkt. Der Zugang zu Klima- und Wetterdaten wird verbessert und marktorientierte Landwirte haben die Fähigkeiten, diese Daten in ihre betrieblichen Planungen und Entscheidungen mit einzubeziehen.
Die Zielgruppe umfasst Technische Mitarbeiter, die darin geschult werden, die neuen Technologien anzuwenden sowie als Institutionen Dienstleistungen in diesem Bereich zu erbringen, Technische Mitarbeiter, die im Bereich Wetter- und Bodenfeuchtigkeitsüberwachung geschult werden, Marktorientierte Landwirte aus Sambia, Studenten von sambischen Agrarhochschuleinrichtungen von GART und ZASTI sowie Mitarbeiter vom AKTC und von GART.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
153,900.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Southern African Science Service Centre for Climate Change and Adaptive Land Man-agement (SASSCAL)
Poštová adresa:
Mesto: Windhoek
PSČ:
Krajina: NAM
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.