Publications Office of the EU
Španielsko-Comunidad Valenciana: Služby na upratovanie kancelárií, škôl a čistenie kancelárskeho vybavenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Comunidad Valenciana: Služby na upratovanie kancelárií, škôl a čistenie kancelárskeho vybavenia

  • Uverejnené
    30/09/2022
  • Lehota
    19/01/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Ayuntamiento de Villajoyosa
Miesto plnenia
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90919000 Služby na upratovanie kancelárií, škôl a čistenie kancelárskeho vybavenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
921,503.44 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
5243/2021
Opis

Servicio de limpieza de edificios públicos, centros docentes e instalaciones deportivas.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://community.vortal.biz/Public/contract-notice-view/PT1.NTC.2061151/?
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
921,503.44 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.