Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofia: Prehodnotenie požiadaviek na informačné technológie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulharsko-Sofia: Prehodnotenie požiadaviek na informačné technológie

  • Uverejnené
    24/06/2017
  • Lehota
    11/08/2017
  • Udelenie zákazky
    20/11/2017
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Агенция „Митници“
Miesto plnenia
NUTS code: BG411 София (столица)
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG411 София (столица)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72223000 Prehodnotenie požiadaviek na informačné technológie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
240,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
237,000.00 BGN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

При изпълнението на настоящата обществена поръчка следва да бъдат реализирани следните етапи:
1. Етап: Планиране.
2. Етап 1: Анализ на необходимостта от промени в интеграцията на националния домейн на Транс-Европейските системи с Общностния домейн, произтичащи от въвеждане на CCN2 платформата.
3. Етап 2: Създаване на Спецификация на изискванията за необходимите промените в интеграцията на националния домейн на Транс-Европейските системи с Общностния домейн, произтичащи от въвеждане на CCN2 платформата.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Агенция „Митници“
Vnútroštátne registračné číslo: 000627597
Poštová adresa: ул. „Г. С. Раковски“ № 47
Mesto: София
Kód NUTS: BG411
PSČ: 1202
Krajina: BGR
Kontaktná osoba: Мариана Митева
Hlavná adresa: www.customs.bg
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
240,000.00 BGN
Konečná hodnota zákazky
237,000.00 BGN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: „Гравис България“ АД
Poštová adresa: ул. „Тодор Каблешков“ № 55, вх. А, ет. 3, ап. 5
Mesto: София
PSČ: 1680
Krajina: BGR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.