Publications Office of the EU
Španielsko-Barcelona: Toaletný papier, vreckovky, uteráky na ruky a servítky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Španielsko-Barcelona: Toaletný papier, vreckovky, uteráky na ruky a servítky

  • Uverejnené
    11/11/2022
  • Lehota
    16/12/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Transports de Barcelona, SA
Miesto plnenia
NUTS code: ES511 Barcelona
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES511 Barcelona
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33760000 Toaletný papier, vreckovky, uteráky na ruky a servítky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
12000135
Opis

AM Suministro de toallitas secamanos 31,5x20CM rec código TMB 5456.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Transports de Barcelona, SA
Vnútroštátne registračné číslo: A-08016081
Poštová adresa: calle 60, número 21-23 Sector A, Polígono Industrial Zona Franca
Mesto: Barcelona
Kód NUTS: ES511
PSČ: 08040
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: LUCIA TORREGROSA
Hlavná adresa: www.tmb.cat
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.