Publications Office of the EU
Nemecko-Iphofen: Montáž strešných konštrukcií - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Iphofen: Montáž strešných konštrukcií

  • Udelenie zákazky
    09/07/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: DE268 Kitzingen
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45261100 Montáž strešných konštrukcií
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
10,400.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
92,868.17 EUR
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Zimmererarbeiten in 3 Losen
Liefern von Holz, Abbinden von Holz, Errichten von je einem Dachstuhl (zimmermannsmäßig) pro Los, 2 x Walmdach, 1 x Sparrendach, verschiedene Größen.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
10,400.00
Konečná hodnota zákazky
92,868.17 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Fa. Zimmerei H. Weber GmbH & Co. KG
Poštová adresa: Riedweg 81
Mesto: Nüdlingen
PSČ: 97220
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.