Publications Office of the EU
ECMO tarvikud 2 - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ECMO tarvikud 2

  • Uverejnené
    12/06/2023
  • Lehota
    29/06/2023
  • Otváranie ponúk
    29/06/2023
  • Udelenie zákazky
    26/07/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
Miesto plnenia
NUTS code: EE Eesti
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
425,800.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
539,108.25 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
7
Referenčné číslo ponuky
263045
Opis

ECMO tarvikud

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/5762780/tenders
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/5762780/tenders
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
29/06/2023 11:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.