Publications Office of the EU
Španielsko-Ceutí: Čistenie (upratovanie) budov - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Ceutí: Čistenie (upratovanie) budov

  • Uverejnené
    02/07/2020
  • Lehota
    29/07/2020
  • Otváranie ponúk
    13/08/2020
  • Udelenie zákazky
    15/10/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Pleno del Ayuntamiento de Ceutí
Miesto plnenia
NUTS code: ES620 Murcia
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES620 Murcia
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90911200 Čistenie (upratovanie) budov
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,232,770.50 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,219,579.86 EUR
Referenčné číslo ponuky
412/2020
Opis

Contrato de servicios de limpieza interior de edificios públicos municipales del Ayuntamiento de Ceutí.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Pleno del Ayuntamiento de Ceutí
Vnútroštátne registračné číslo: P3001800F
Poštová adresa: Plaza José Virgili, 1
Mesto: Ceutí (Murcia)
Kód NUTS: ES620
PSČ: 30562
Krajina: ESP
Kontaktná osoba: Pleno del Ayuntamiento de Ceutí
Hlavná adresa: http://www.ceuti.es
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
13/08/2020 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,232,770.50 EUR
Konečná hodnota zákazky
1,219,579.86 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: STV Gestión, S. L.
Poštová adresa: Avenida Estrella (esquina c/ Boreal)
Mesto: Torre-Pacheco
PSČ: 30700
Krajina: ESP
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.