Publications Office of the EU
Poľsko-Krakov: Dopravné služby (bez prepravy odpadu) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Krakov: Dopravné služby (bez prepravy odpadu)

  • Uverejnené
    10/11/2021
  • Lehota
    07/12/2021
  • Otváranie ponúk
    07/12/2021
  • Udelenie zákazky
    30/12/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Miesto plnenia
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,212,840.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
265/ZP/2021
Opis

Zgodnie z Rozdziałem III Specyfikacji.
1. Przedmiotem zamówienia jest całodobowe świadczenie usługi transportu medycznego dla szpitala – przewóz pacjentów w stanie niezagrażającym życiu i zdrowiu, oraz materiałów i badań dla Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o., mieszczącego się na os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków, opisanej wg Pakietów 1, 2, 3 do specyfikacji.
2. Pozostałe warunki wykonywania usługi określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do specyfikacji.
3. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia, zostaną odrzucone.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Poštová adresa: os. Złotej Jesieni 1
Mesto: Kraków
Kód NUTS: PL213
PSČ: 31-826
Krajina: POL
Kontaktná osoba: Alicja Dudzińska
Hlavná adresa: http://www.szpitalrydygier.pl/
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/12/2021 09:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
1,212,840.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Firma Marketingowo-Medyczna „MARK-MED.” Sp. z o. o., Os. Na Skarpie 27/211a 31-910 Kraków
Poštová adresa:
Mesto: Kraków
PSČ:
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.