Publications Office of the EU
Bulharsko-Sofia: Telekomunikačné zariadenia a spotrebný materiál - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Bulharsko-Sofia: Telekomunikačné zariadenia a spotrebný materiál

  • Uverejnené
    09/06/2023
  • Lehota
    10/07/2023
  • Otváranie ponúk
    12/07/2023
  • Udelenie zákazky
    20/12/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Министерство на вътрешните работи
Miesto plnenia
NUTS code: BG411 София (столица)
Sídlo kupujúceho
NUTS code: BG411 София (столица)
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
32500000 Telekomunikačné zariadenia a spotrebný materiál
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,395,000.00 BGN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,387,373.47 BGN
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Nákup a dodanie 1000 telesných kamier a 250 dokovacích staníc s 8 vrtmi zahŕňalo:
1. Dokovacia stanica s najmenej 8 (osem) blokmi – 250 (dvestopäťdesiat) jednotiek;
2. Telesná kamera s licenciou na pripojenie k AIS WPKD – 1000 (tisíc);
3. USB nabíjačky na nabíjanie batérie z ľahkej sloty do elektrického systému vozidla – 500 (päťsto) jednotiek;
4. Karosériové batérie – 1000 (v tisícoch) jednotiek;
5. 500 (päťsto) kusov stabilného pripevnenia v automobile;
6. Diskový blok pre predĺženie bloku súboru – 1 (jedno) číslo;
7. Odborná príprava sedemdesiatich úradníkov ministerstva vnútra, multiplikátorov.
Belgicko/

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://app.eop.bg/today/277804
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
12/07/2023 14:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
2,395,000.00 BGN
Konečná hodnota zákazky
2,387,373.47 BGN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: МАКСТЕЛ ООД
Poštová adresa: р-н „Кремиковци“, бул. „Ботевградско шосе“ № 264
Mesto: гр. София
PSČ: 1839
Krajina: BGR
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.