Publications Office of the EU
Nemecko-Berlín: Lasery - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Berlín: Lasery

  • Uverejnené
    11/05/2021
  • Lehota
    09/06/2021
  • Otváranie ponúk
    09/06/2021
  • Udelenie zákazky
    05/07/2021
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Forschungsverbund Berlin e. V.
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE300 Berlin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
38636100 Lasery
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
0.01 EUR
Referenčné číslo ponuky
MBI-2021-0015
Opis

Purchase of a Ti:Sa laser system.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Forschungsverbund Berlin e.V.
Poštová adresa: Rudower Chaussee 17
Mesto: Berlin
Kód NUTS: DE300
PSČ: 12489
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: Forschungsverbund Berlin e.V.
Hlavná adresa: http://www.fv-berlin.de
Elektronicky:
https://vergabekooperation.berlin/NetServer/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
09/06/2021 13:00
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
0.01 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Newport Spectra-Physics GmbH
Poštová adresa: Guerickeweg 7
Mesto: Darmstadt
PSČ: 64291
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.