Publications Office of the EU
Raccordement Jamet-Romanet de la ligne 1 de Tramway - Marché MT3 Travaux de Courants Forts / Courants Faibles - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Raccordement Jamet-Romanet de la ligne 1 de Tramway - Marché MT3 Travaux de Courants Forts / Courants Faibles

  • Uverejnené
    12/06/2024
  • Lehota
    02/07/2024
  • Udelenie zákazky
    02/01/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
SEMITAN, mandataire de Nantes Métropole
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45311000 Inštalácie a montáž elektrických rozvodov a zariadení
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
641,946.06 EUR
Referenčné číslo ponuky
24MA3/159
Opis

La présente consultation a pour objet de désigner le titulaire du marché de travaux de Courants Forts/Courants Faibles - MT3. Les prestations à réaliser par le titulaire concernent les domaines suivants : - Etudes d'Exécution, - Fournitures de câbles et d'équipements précisés au BPU/DQE, - Travaux de dépose, tirage et raccordement de câbles, - Travaux de dépose, et pose d'équipements liés aux CFO/CFA, - Travaux de création de réseaux enterrés liés aux cheminements de câbles, - Travaux d'adaptation d'installations de distribution électrique basse tension (TGBT), - Création d'un réseau de Mise Au Négatif Traction (MANT) ; - Mise en oeuvre d'équipements de protection : parafoudres & intervalles de décharge. Le détail complet des prestations figure au CCTP

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1481925
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1481925
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
641,946.06 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: INEO UTS
Poštová adresa:
Mesto: Nantes
PSČ: 44000
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.