Publications Office of the EU
Španielsko-Medina del Campo: Internetové služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Medina del Campo: Internetové služby

  • Oznámenie výsledkov
    15/10/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Neaktívne
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Pleno del Ayuntamiento de Medina del Campo
Miesto plnenia
NUTS code: ES418 Valladolid
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES418 Valladolid
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72400000 Internetové služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Referenčné číslo ponuky
2020/1827F
Opis

Contrato administrativo mixto de suministro y servicios consistente en la renovación de electrónica de red de datos, servicio de datos de internet y soporte de red relativo a internet y a interconexión de sedes mediante fibra óptica

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
Konanie je ukončené
Udelenie zákazky
Konanie je ukončené
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.