Publications Office of the EU
Rumunsko-București: Rôzne potravinárske výrobky - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunsko-București: Rôzne potravinárske výrobky

  • Udelenie zákazky
    14/03/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA, prin Complex SILVA
Miesto plnenia
NUTS code: RO321 Bucureşti
Sídlo kupujúceho
NUTS code: RO321 Bucureşti
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
15800000 Rôzne potravinárske výrobky
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
118,345.00
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
111,889.84 RON
Referenčné číslo ponuky
1590120_2023_4
Opis

Achiziție de produse alimentare pentru restaurantul din cadrul Complexului Silva, necesare în activitatea de producție a unității aflate în subordinea Regiei Naționale a Pădurilor - Romsilva.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
118,345.00
Konečná hodnota zákazky
111,889.84 RON
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: SELGROS CASH&CARRY SRL
Poštová adresa: Strada Calea Bucuresti, Nr. 231
Mesto: Brasov
PSČ: 500299
Krajina: ROU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.