Publications Office of the EU
Nemecko-Überherrn: Modulové a pojazdné budovy - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Überherrn: Modulové a pojazdné budovy

  • Uverejnené
    09/04/2019
  • Lehota
    17/04/2019
  • Otváranie ponúk
    17/04/2019
  • Udelenie zákazky
    17/05/2019
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Gemeinde Überherrn
Miesto plnenia
NUTS code: DEC04 Saarlouis
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEC04 Saarlouis
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
44211100 Modulové a pojazdné budovy
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
0.01 EUR
Referenčné číslo ponuky
GUEB_BWU-2019-0004
Opis

Lieferung und Montage einer KiTa-Containeranlage.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Gemeinde Überherrn
Poštová adresa: Rathausstraße 101
Mesto: Überherrn
Kód NUTS: DEC04
PSČ: 66802
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: Fachbereich IVa – Bauen, Wohnen, Umwelt
Hlavná adresa: www.ueberherrn.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/04/2019 11:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
0.01 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Optirent Mobilraum-Mietservice GmbH
Poštová adresa: Zum Mietpark 1
Mesto: Bergneustadt
PSČ: 51702
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.