Publications Office of the EU
Poľsko-Opole: Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Poľsko-Opole: Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia

  • Uverejnené
    25/04/2015
  • Lehota
    02/06/2015
  • Otváranie ponúk
    02/06/2015
  • Udelenie zákazky
    03/06/2015
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Szpital Wojewódzki w Opolu – SP ZOZ
Miesto plnenia
NUTS code: Nie je k dispozícii
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09300000 Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
3,523,756.79 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
3,665,282.60 PLN
Referenčné číslo ponuky
DLG.39.484/15
Opis

Zakup i dostawa energii elektrycznej.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
02/06/2015 11:15
Miesto plnenia
Nie je k dispozícii
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
3,523,756.79 PLN
Konečná hodnota zákazky
3,665,282.60 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Ecoergia Sp. z o.o.
Poštová adresa: ul. Emaus 40/3
Mesto: Kraków
PSČ: 30-213
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.