Publications Office of the EU
Nemecko-Berlín: Nápravy kolies a obruče/ráfy a iné časti lokomotív alebo vozňového parku - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Berlín: Nápravy kolies a obruče/ráfy a iné časti lokomotív alebo vozňového parku

  • Uverejnené
    05/07/2017
  • Lehota
    03/08/2017
  • Udelenie zákazky
    30/10/2017
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
DB AG Konzernleitung (Bukr 10)
Miesto plnenia
NUTS code: DE73 Kassel
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE30 Berlin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34631400 Nápravy kolies a obruče/ráfy a iné časti lokomotív alebo vozňového parku
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,600,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
17FEF27872
Opis

Ausgeschrieben werden Rahmenverträge für Vollräder (Los 1) und Wellen (Los 2) der BR407.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: DB AG Konzernleitung (Bukr 10)
Poštová adresa: Potsdamer Platz 2
Mesto: Berlin
Kód NUTS: DE30
PSČ: 10785
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: Stoll, Philipp
Hlavná adresa: http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Elektronicky:
http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s several hospodárskymi subjektmi
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.