Publications Office of the EU
Španielsko-Madrid: Časti lietadiel - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Madrid: Časti lietadiel

  • Uverejnené
    18/04/2019
  • Lehota
    20/05/2019
  • Udelenie zákazky
    19/07/2019
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Dirección de Adquisiciones del Mando de Apoyo Logístico del Ejército del Aire
Miesto plnenia
NUTS code: ES618 Sevilla
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34731000 Časti lietadiel
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
250,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
4023019001700
Opis

20192057 Repuestos de hélice para el CL-215 (UD.13) y CL-415 (UD.14).

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Dirección de Adquisiciones del Mando de Apoyo Logístico del Ejército del Aire
Poštová adresa: C/ Romero Robledo, 8
Mesto: Madrid
PSČ: 28071
Krajina: ESP
Ponuky sa môžu predkladať
Not specified
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
250,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: GECI Española, S. A.
Poštová adresa:
Mesto:
PSČ:
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.