Publications Office of the EU
Elektrotechnické a telekomunikačné inžinierske práce - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Elektrotechnické a telekomunikačné inžinierske práce

  • Uverejnené
    06/12/2023
  • Lehota
    31/01/2024
  • Otváranie ponúk
    31/01/2024
  • Udelenie zákazky
    08/05/2024
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Berufsschulverband Straubing-Bogen
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE223 Straubing, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45311200 Elektroinštalačné práce v neobytných budovách
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
809,370.25 EUR
Referenčné číslo ponuky
H23-0202-1-810
Opis

V rámci celkovej rekonštrukcie bude celá elektroinštalácia prestavaná z transformačnej stanice. Očakávajú sa približne tieto hmotnosti: cca 10 000 m kábel ELT, cca 8 000 m kábel NT, cca 300 svietidiel, cca 50 detektorov dymu, cca.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.meinauftrag.rib.de
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
31/01/2024 10:30
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: price
Opis:
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
809,370.25 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Hörtensteiner Elektro GmbH
Poštová adresa:
Mesto: Straubing
PSČ: 94315
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.