Publications Office of the EU
Blanchardstown Interchange - Partner pre integrované služby podpory doručovania (IDSSP) - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Blanchardstown Interchange - Partner pre integrované služby podpory doručovania (IDSSP)

  • Uverejnené
    03/12/2024
  • Lehota
    24/01/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Termín na zasielanie ponúk uplynul
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
National Transport Authority_1149
Miesto plnenia
NUTS code: anyw
Sídlo kupujúceho
NUTS code: IE061 Dublin
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71500000 Služby týkajúce sa výstavby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Národný dopravný úrad (NTA) v mene spoločnosti Blanche Developments Limited (BDL) obstaráva partnera služieb integrovanej podpory dodávok (IDSSP), ktorý bude multidisciplinárnym inžinierskym konzultantom, na podporu a dohľad nad návrhom a výstavbou „Blanchardstown Interchange Works“ (BIW) (vrátane Bus Plaza), ktoré sa majú postaviť na základe zmluvy typu projekt a stavba. Zatiaľ čo proces obstarávania bude vykonávať NTA, zmluvnou stranou bude v konečnom dôsledku BDL (buď prostredníctvom novácie zmluvy zo strany NTA, alebo priamym uzavretím zmluvy zo strany BDL). Hoci sa plánuje výstavba BIW na základe zmluvy o projektovaní a výstavbe, IDSSP vypracuje návrh prvku Bus Plaza spoločnosti BIW a pripraví podrobný rozsah prác, ktoré sa zahrnú do súťažných podkladov na obstarávanie stavebného dodávateľa ako prvku zmluvy o výstavbe navrhnutého zamestnávateľom. IDSSP bude riadiť výberové konanie na obstaranie služieb stavebného dodávateľa, dohliadať na dodanie prác na infraštruktúre a dohliadať na výkon stavebného dodávateľa. IDSSP podporuje a poskytuje technické odborné znalosti v rámci týchto funkcií, okrem iného vrátane: projektovanie stavebného inžinierstva; architektonický dizajn; zabezpečenie konštrukčného riešenia a inžinierstva; vystupovať ako zástupca zamestnávateľa, plánovanie realizácie a integrácia; Záruka v stavebníctve; Stavebný dozor; podpora verejného obstarávania, kontroly projektov; riadenie projektov, výkonnosť a podávanie správ; plánovanie a získavanie zdrojov, riadenie rizík, kontrola a riadenie nákladov; kontrola a riadenie zmien; zapojenie zainteresovaných strán a komunikácia; vypracovanie stratégie postupnosti výstavby s cieľom minimalizovať narušenie pre obyvateľov, podniky a dochádzajúcich pracovníkov, Pripraviť rozsah prác na ubytovacích prácach na nehnuteľnostiach, na ktoré má BIW vplyv; vypracovať predbežný plán riadenia dopravy; nadobúdanie a správa pozemkov a majetku; súhlasy a dohody tretích strán; riadenie informácií a informačné systémy; implementácia BIM a iných prístupov digitálnej výstavby; zdravie, bezpečnosť, životné prostredie a kvalita; udržateľnosť, efektívnosť a inovácie; riadenie a zabezpečenie projektu; Vzdelávanie a riadenie znalostí; správa zariadení; a stavebného riadenia. BIW zahŕňa zlepšenia infraštruktúry pre aktívne cestovanie (chôdzu aj cyklistiku) a poskytovanie posilnených prioritných opatrení pre autobusy pre existujúcich a budúcich používateľov služieb na verejných aj súkromných pozemkoch v centre mesta Blanchardstown v Dubline 15. Práce sa začnú na južnom konci severného mosta Blanchardstown Road cez N3 na križovatke 3 (Blanchardstown / Mulhuddart) a budú pokračovať pozdĺž R121 (Blanchardstown Road South) do centra mesta Blanchardstown. Z nového autobusového námestia na severozápad od centra mesta Blanchardstown budú práce pokračovať smerom ku križovatke cesty Snugborough Road a ukončia sa. Bus Plaza je dôležitým prvkom BIW a pozostáva z fyzickej autobusovej výmeny a štruktúry zariadenia starostlivosti o vodiča v Blanchardstown Interchange. BIW (vrátane autobusového námestia) je súčasťou systému koridorov základnej autobusovej dopravy Blanchardstown – City Centre v rámci infraštruktúry koridorov základnej autobusovej dopravy BusConnects Dublin (ďalej len „CBCIW“). CBCIW dodáva Národný dopravný úrad s cieľom poskytnúť približne 230 km autobusovej priority a približne 200 km cyklistických trás cez Dublin a Veľkú dublinskú oblasť. Medzi kľúčové ciele CBCIW patrí zvýšenie kapacity a potenciálu systému verejnej dopravy, zvýšenie potenciálu cyklistiky poskytnutím bezpečnej infraštruktúry pre cyklistiku, podpora poskytovania efektívnych, nízkouhlíkových služieb verejnej dopravy odolných voči zmene klímy a umožnenie kompaktného rastu, príležitostí na obnovu a zlepšenie prístupnosti.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4510202
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=4510202
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Kód CPV

71500000 - Služby týkajúce sa výstavby

70332100 - Služby spojené so správou pozemkov

71541000 - Riadenie projektov výstavby

71631480 - Služby týkajúce sa inšpekcie ciest

71311000 - Poradenské služby pre oblasť civilného inžinierstva

71311220 - Inžinierske služby pre oblasť diaľnic

71313100 - Poradenské služby pre oblasť regulácie hlučnosti

71334000 - Služby strojného a elektrotechnického inžinierstva

79415200 - Poradenské služby pre projektovanie

79933000 - Podporné dizajnérske služby

71311300 - Poradenské služby pre oblasť infraštruktúry

71311100 - Podporné služby pre oblasť civilného inžinierstva

71311200 - Poradenské služby pre oblasť dopravných systémov

71244000 - Výpočet nákladov, monitorovanie nákladov

71242000 - Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov

71200000 - Architektonické a súvisiace služby

71324000 - Služby týkajúce sa výpočtu stavebných nákladov

71320000 - Inžinierske projektovanie

71322500 - Inžinierske projektovanie pre dopravné inštalácie

71540000 - Riadenie výstavby

71530000 - Stavebné poradenské služby

79416200 - Poradenské služby pre vzťahy s verejnosťou

71312000 - Poradenské služby pre oblasť stavebného inžinierstva

71318000 - Poradenské a konzultačné inžinierske služby

71317210 - Poradenské služby týkajúce sa ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci

71311210 - Poradenské služby pre oblasť diaľnic

70122200 - Nákup pozemkov

71313410 - Posudzovanie rizík a nebezpečenstiev v súvislosti so stavbami

45213000 - Stavebné práce na stavbe komerčných budov, obchodných domov a priemyselných budov, budovách súvisiacich s dopravou

45200000 - Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb

45000000 - Stavebné práce

45230000 - Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, na diaľnicach, cestách, letiskách a železniciach; práce na stavbe plôch

45233000 - Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest

Metóda zadávania zákazky
Nie je k dispozícii
Odhadovaná hodnota
4,500,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.