Publications Office of the EU
Rozšírenie a prestavba základnej školy Neißeweg v Gütersloh / MSR/GLT technológie, bez ELT kabeláže - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

Rozšírenie a prestavba základnej školy Neißeweg v Gütersloh / MSR/GLT technológie, bez ELT kabeláže

  • Uverejnené
    14/03/2024
  • Lehota
    17/04/2024
  • Otváranie ponúk
    17/04/2024
  • Udelenie zákazky
    12/06/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Gütersloh
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA42 Gütersloh
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45300000 Stavebno-inštalačné práce
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
85,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
SGT24-40-32
Opis

Technológia MSR/GLT s 2 informačnými ohniskovými bodmi, celkom 250 fyzických dátových bodov, súvisiaca programovacia práca, asi 100 periférnych zariadení, pripojenie 4 externých zariadení cez Bacnet, ochrana proti prepätiu.

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/5dbffbc3-e302-4eab-a582-870cdebd900b
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: vyžadované
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/5dbffbc3-e302-4eab-a582-870cdebd900b
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
17/04/2024 14:45
Metóda zadávania zákazky
Preiskriterium
Odhadovaná hodnota
85,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Kieback & Peter GmbH & Co. KG Niederlassung Bielefeld
Poštová adresa:
Mesto: Oerlinghausen
PSČ: 33813
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.