Publications Office of the EU
Nemecko-Biberach: Stavebné práce na objektoch hasičských staníc - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Biberach: Stavebné práce na objektoch hasičských staníc

  • Uverejnené
    03/02/2016
  • Lehota
    22/03/2016
  • Otváranie ponúk
    22/03/2016
  • Udelenie zákazky
    25/04/2016
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Biberach, Hochbauamt
Miesto plnenia
NUTS code: DE146 Biberach
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45216121 Stavebné práce na objektoch hasičských staníc
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
14,500,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Počet častí
9
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Ca. 3 200 m3 Gräben
ca. 1 400 m Entwässerungsleitungen + diverse Schächte
ca. 660 m3 Beton Fundamente inkl. Schalungen
ca. 1 000 m3 Beton Bodenplatten inkl. Randschalungen
ca. 1 375 m3 Stb-Wände inkl. Schalung,
davon ca.1 550 m2 Sichtbeton
ca. 1 005 m3 Stb-Decken inkl. Schalung,
davon ca. 90 m2 Sichtbeton
ca. 59 Stk. Fertigteilstützen in diversen Längen
ca. 49 Stk. Fertigteilträger in diversen Längen
ca. 1 100 m2 Elementdecken mit Aufbeton.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Stadt Biberach – Hochbauamt
Poštová adresa: Museumstraße 2
Mesto: Biberach
PSČ: 88400
Krajina: DEU
Kontaktná osoba: Stadt Biberach – Hochbauamt
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one or more lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
22/03/2016 11:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.