Publications Office of the EU
Maďarsko-Orosháza: Inžinierske služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Maďarsko-Orosháza: Inžinierske služby

  • Uverejnené
    10/05/2013
  • Lehota
    25/06/2013
  • Otváranie ponúk
    25/06/2013
  • Udelenie zákazky
    03/09/2013
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71300000 Inžinierske služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
50,000,000.00 HUF
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
47,500,000.00 HUF
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

Megbízási szerződés a „Települési szilárdhulladék-lerakók rekultivációja a Délkelet-Alföld Regionális Hulladékgazdálkodási Rendszer Létrehozását Célzó Önkormányzati Társulás területén (I. ütem)” című KEOP-2.3.0/2F/09-11-2011-0003 azonosító számú projekthez kapcsolódód FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátására.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Matrix Audit Kft.
Poštová adresa: Poroszlay u. 27.
Mesto: Debrecen
PSČ: 4032
Krajina: HUN
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
25/06/2013 11:00
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
50,000,000.00 HUF
Konečná hodnota zákazky
47,500,000.00 HUF
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: DAREH I. Mérnök Konzorcium
Poštová adresa: Nagysándor J. u. 6.
Mesto: Budapest,
PSČ: 1054
Krajina: HUN
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.