Publications Office of the EU
Poľsko-Szczyrk: Elektrická energia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Szczyrk: Elektrická energia

  • Uverejnené
    03/01/2022
  • Lehota
    31/01/2022
  • Otváranie ponúk
    31/01/2022
  • Udelenie zákazky
    15/02/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Miesto plnenia
NUTS code: PL225 Bielski
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL225 Bielski
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
09310000 Elektrická energia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
2,656,000.00 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
2,802,080.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
DZP/Sz/29/2021
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
31/01/2022 10:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
2,656,000.00 PLN
Konečná hodnota zákazky
2,802,080.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Poštová adresa: ul. Wróbla 24/1
Mesto: Warszawa
PSČ: 02-736
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.