Publications Office of the EU
Poľsko-Wroclaw: Rôzne liečivá - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Wroclaw: Rôzne liečivá

  • Udelenie zákazky
    10/04/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Miesto plnenia
NUTS code: PL Polska
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33690000 Rôzne liečivá
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,318,030.10
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,464,143.82 EUR
Referenčné číslo ponuky
USK/DZP/PN-19/2018
Opis

Nowa opcja terapeutyczna w ramach leczenia zakontraktowanego programu terapeutycznego leczenia nowotworu stercza.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
1,318,030.10
Konečná hodnota zákazky
1,464,143.82 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Bayer Sp. z o.o.
Poštová adresa:
Mesto: Warszawa
PSČ: 02-326
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.