Publications Office of the EU
Nemecko-Duisburg: Hasičské, záchranárske a bezpečnostné vybavenie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Nemecko-Duisburg: Hasičské, záchranárske a bezpečnostné vybavenie

  • Uverejnené
    22/06/2018
  • Lehota
    24/07/2018
  • Zrušené
    17/10/2018
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Stadt Duisburg – Hauptamt
Miesto plnenia
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DEA12 Duisburg, Kreisfreie Stadt
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
35110000 Hasičské, záchranárske a bezpečnostné vybavenie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
326,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
209,444.42 EUR
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
4
Referenčné číslo ponuky
2018-0229 Amt 10
Opis

Lieferung von diversen Feuerwehrgeräten als Tauschbeladung sowie Rahmenvereinbarung über die Lieferung von allgemeiner Feuerwehrtechnischer Beladung in insgesamt 4 Losen

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Stadt Duisburg – Submissionsstelle
Poštová adresa: Friedrich-Wilhelm-Straße 96 (15. Etage)
Mesto: Duisburg
Kód NUTS: DEA12
PSČ: 47051
Krajina: DEU
Hlavná adresa: www.duisburg.de
Elektronicky:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXPSYDBYK2W
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
24/07/2018 12:00
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.