Publications Office of the EU
Nemecko-Aichach: Montáž priečok - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Aichach: Montáž priečok

  • Uverejnené
    23/12/2017
  • Lehota
    01/02/2018
  • Otváranie ponúk
    01/02/2018
  • Udelenie zákazky
    15/03/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Landkreis Aichach-Friedberg
Miesto plnenia
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45421141 Montáž priečok
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
179,527.92 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
224,417.27 EUR
Referenčné číslo ponuky
GyM 1140-BA3
Opis

Trockenbauarbeiten Mensa.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Landkreis Aichach-Friedberg
Poštová adresa: Münchener Str. 9
Mesto: Aichach
Kód NUTS: DE275
PSČ: 86551
Krajina: DEU
Hlavná adresa: https://my.vergabe.bayern.de
Elektronicky:
https://my.vergabe.bayern.de
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/02/2018 10:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
179,527.92 EUR
Konečná hodnota zákazky
224,417.27 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: A.S.T. Sommer GmbH
Poštová adresa: Rudolf-Diesel Straße 5
Mesto: Kirchdorf am Inn
PSČ: 84375
Krajina: DEU
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.