Publications Office of the EU
D-Lipsko: Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

D-Lipsko: Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb

  • Uverejnené
    11/06/2011
  • Lehota
    07/07/2011
  • Otváranie ponúk
    07/07/2011
  • Udelenie zákazky
    08/08/2011
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Works
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
45200000 Práce na kompletnej alebo čiastočnej stavbe a práce inžinierskych stavieb
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
377,349.87 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
445,758.85 EUR
Referenčné číslo ponuky
11 O 70260
Opis

Pfosten-Riegel-Konstruktion/Alu-Fenster.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
07/07/2011 11:30
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
377,349.87 EUR
Konečná hodnota zákazky
445,758.85 EUR
Udelenie zákazky
Nie je k dispozícii
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.