Publications Office of the EU
Francúzsko-Gardanne: Architektonické a súvisiace služby - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Gardanne: Architektonické a súvisiace služby

  • Uverejnené
    26/10/2022
  • Lehota
    22/11/2022
  • Udelenie zákazky
    21/07/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
commune de gardanne
Miesto plnenia
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
71200000 Architektonické a súvisiace služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
27,000.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
22208ba
Opis

descriptionCet ensemble d'espaces sera principalement alloué aux enfants durant les vacances scolaires et les mercredis.Conditions particulières d'exécution:une retenue de garantie est prévue au contrat. Elle peut être remplacée par une garantie à première demande.Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires.Justifications à produire quant aux qualités et capacités du candidat :Se référer au RcListe et description succincte des critères de sélection, indication des informations et documents requis : précisés dans le règlement de consultation

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://agysoft.marches-publics.info
Ponuky sa môžu predkladať
Not applicable
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Other
Odhadovaná hodnota
Nie je k dispozícii
Konečná hodnota zákazky
27,000.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: adrien Champsaur Architecture Et Associes
Poštová adresa: 51 Rue Du Coq
Mesto: Marseille 1
PSČ: 13001
Krajina: FRA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.