Publications Office of the EU
Francúzsko-Pontault-Combault: Signalizačné zariadenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francúzsko-Pontault-Combault: Signalizačné zariadenia

  • Uverejnené
    03/08/2021
  • Lehota
    31/08/2021
  • Otváranie ponúk
    31/08/2021
  • Udelenie zákazky
    28/12/2021
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
Yes
Kupujúci
ville de Pontault-Combault
Miesto plnenia
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Sídlo kupujúceho
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
34942000 Signalizačné zariadenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
480,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
280,000.00 EUR
Počet častí
3
Referenčné číslo ponuky
Nie je k dispozícii
Opis

la présente consultation concerne la fourniture, la livraison et éventuellement la pose des éléments suivants : Signalisation de police, miroirs, plaques et numéros de rues - panneaux de police, miroirs, plaques et numéros de rues, accessoires de fixation, boulonnerie et supports - pose et dépose (accessoire à la fourniture) Signalisation directionnelle - panneaux directionnels, supports de toutes sections et accessoires de fixation et la boulonnerie et éventuellement leur pose et dépose

Metóda predkladania
Elektronicky:
http://www.maximilien.fr/
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Verejné obstarávanie zahŕňa uzavretie rámcovej dohody
Rámcová dohoda s single hospodárskym subjektom
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
31/08/2021 16:00
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.