Publications Office of the EU
Taliansko-Ženeva: Zdravotnícka a sociálna pomoc - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

Taliansko-Ženeva: Zdravotnícka a sociálna pomoc

  • Oznámenie výsledkov
    03/02/2016
  • Uverejnené
    20/04/2016
  • Lehota
    07/07/2016
  • Udelenie zákazky
    02/02/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Azienda Ligure Sanitaria della Regione Liguria (A.Li.Sa.) — Area Centrale Regionale di Acquisto, sede legale P.zza della Vittoria 15 — 16121 Genova
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ITC33 Genova
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
85000000 Zdravotnícka a sociálna pomoc
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
4,484,364.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Referenčné číslo ponuky
Numero gara: 6394153
Opis

Procedura aperta, ai sensi dell'art. 60 del D.Lgs n. 50/2016, per l'affidamento del servizio di assistenza e cura alla persona per la Residenza Protetta «L. Isnardi» di Pigna (Imperia) per un periodo di anni 5 (con opzione di rinnovo per ulteriori mesi 12), importo complessivo quinquennale presunto di 3 736 970 EUR (IVA esclusa). Lotto unico.
Numero gara: 6394153.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one lot only
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Podrobnosti nájdete v prepojených dokumentoch
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,484,364.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
Nie je k dispozícii
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Social Servizi Società Cooperativa Sociale
Poštová adresa:
Mesto: Civitanova Marche (MC)
PSČ:
Krajina: ITA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.