Publications Office of the EU
Nemecko-Groß-Gerau: Nepravidelná osobná doprava - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nemecko-Groß-Gerau: Nepravidelná osobná doprava

  • Uverejnené
    26/05/2023
  • Lehota
    26/06/2023
  • Zrušené
    24/07/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für Kreis Groß-Gerau
Miesto plnenia
NUTS code: DE717 Groß-Gerau
Sídlo kupujúceho
NUTS code: DE717 Groß-Gerau
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
60140000 Nepravidelná osobná doprava
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
Nie je k dispozícii
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
Konanie je ukončené
Podrobnosti nájdete v každej časti
Počet častí
2
Referenčné číslo ponuky
23/149_
Opis

Beförderungsleistung von Schüler*innen aus dem Kreis Groß-Gerau zur Peter-Josef-Briefs-Schule in Hochheim am Main

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für Kreis Groß-Gerau
Poštová adresa: Wilhelm-Seipp-Str. 4
Mesto: Groß-Gerau
Kód NUTS: DE717
PSČ: 64521
Krajina: DEU
Hlavná adresa: www.kreisgg.de
Elektronicky:
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-188477e5298-2be2edf2f21cd676
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for one lot only
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
26/06/2023 10:30
Miesto plnenia
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.