Publications Office of the EU
Taliansko-Avellino: Jednotka magnetickej rezonancie - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Taliansko-Avellino: Jednotka magnetickej rezonancie

  • Uverejnené
    30/05/2014
  • Lehota
    29/07/2014
  • Otváranie ponúk
    31/07/2014
  • Udelenie zákazky
    13/04/2015
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Azienda Ospedaliera San Giuseppe Moscati
Miesto plnenia
NUTS code: ITF34 Avellino
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
33111610 Jednotka magnetickej rezonancie
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,622,500.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
1,517,388.15 EUR
Referenčné číslo ponuky
N. GARA 5611160 - CIG 57700972AD
Opis

Fornitura ed installazione di una risonanza magnetica.

Metóda predkladania
Nie je k dispozícii
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Oznámenie zahŕňa verejnú zákazku
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
31/07/2014 09:30
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,622,500.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
1,517,388.15 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: R.T.I. Siemens SpA (capogruppo) — Technoprject Srl (mandante)
Poštová adresa: Viale Piero e Alberto Pirelli 10
Mesto: Milano
PSČ: 20126
Krajina: ITA
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.