Publications Office of the EU
Španielsko-Cuenca: Služby na odstraňovanie kalu - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španielsko-Cuenca: Služby na odstraňovanie kalu

  • Uverejnené
    06/08/2016
  • Lehota
    19/09/2016
  • Udelenie zákazky
    12/12/2016
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Miesto plnenia
NUTS code: ES España
Sídlo kupujúceho
NUTS code: Nie je k dispozícii
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
90513600 Služby na odstraňovanie kalu
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
432,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
168,894.00 EUR
Referenčné číslo ponuky
CA01/16
Opis

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Poštová adresa: Plaza de España, s/n
Mesto: Cuenca
PSČ: 16001
Krajina: ESP
Ponuky sa môžu predkladať
Not specified
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
432,000.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
168,894.00 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Poštová adresa:
Mesto:
PSČ:
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.