Publications Office of the EU
DIGITÁLNA ŠKOLSKÁ SLUŽBA PRE MINORS - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Táto stránka obsahuje obsah generovaný automaticky na zlepšenie vyhľadateľnosti a prístupnosti

- označuje kódy CPV odvodené zo znenia postupu

- označuje text preložený automaticky do vášho zvoleného jazyka

DIGITÁLNA ŠKOLSKÁ SLUŽBA PRE MINORS

  • Oznámenie výsledkov
    06/12/2024
  • Uverejnené
    04/08/2025
  • Lehota
    26/08/2025
  • Udelenie zákazky
    24/12/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Services
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Agencia Digital de Andalucía
Miesto plnenia
NUTS code: Viac miest výkonu
Sídlo kupujúceho
NUTS code: ES618 Sevilla
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
72610000 Počítačové podporné služby
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
1,258,752.00 EUR
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
490,770.40 EUR
Referenčné číslo ponuky
CONTR 2025 430479
Opis

DIGITÁLNA ŠKOLSKÁ SLUŽBA PRE MINORS

Metóda predkladania
Elektronicky:
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Ponuky sa môžu predkladať
Elektronické predkladanie: povolený
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
Nie je k dispozícii
Miesto plnenia
Kód CPV
Metóda zadávania zákazky
Kritérium:
Typ: cost
Opis: Price is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents.
Váha (percentá, presne):
Odhadovaná hodnota
1,258,752.00 EUR
Konečná hodnota zákazky
490,770.40 EUR
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: TICSMART, SL
Poštová adresa:
Mesto: Córdoba
PSČ: 14900
Krajina:
Oficiálny názov: TICSMART, SL
Poštová adresa:
Mesto: Córdoba
PSČ: 14900
Krajina:
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.