Publications Office of the EU
Poľsko-Varšava: Archivačné a čítacie zariadenia - Verejné obstarávanie v EÚ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poľsko-Varšava: Archivačné a čítacie zariadenia

  • Uverejnené
    05/08/2022
  • Lehota
    01/09/2022
  • Otváranie ponúk
    01/09/2022
  • Udelenie zákazky
    10/11/2022
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udelenie zákazky
Typ zmluvy
Supplies
Obnovenie postupu
No
Kupujúci
Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Miesto plnenia
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sídlo kupujúceho
NUTS code: PL Polska
Podnikateľské odvetvie (hlavný CPV)
30233000 Archivačné a čítacie zariadenia
Celková odhadovaná hodnota zákazky (bez DPH)
305,600.00 PLN
Celková konečná hodnota zákazky (bez DPH)
372,000.00 PLN
Referenčné číslo ponuky
ZWiDIT.2610.11.2022.283.KSL
Opis

Przedmiotem Zamówienia, jest:
1) Dostawa fabrycznie nowego Sprzętu:
a) Macierzy dyskowej – 1 szt.
b) Deduplikatora danych – 1 szt.
2) Udzielenie przez Wykonawcę gwarancji i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony Sprzęt;
3) Dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji dostarczonego Sprzętu.

Metóda predkladania
Ponuky alebo žiadosti o účasť sa musia predložiť na adresu:
Oficiálny názov: Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy
Vnútroštátne registračné číslo: 521-04-17-157
Poštová adresa: ul. Kolska 12
Mesto: Warszawa
Kód NUTS: PL
PSČ: 01-045
Krajina: POL
Hlavná adresa: www.nask.pl
Ponuky sa môžu predkladať
Submission for all lots
Informácie o verejnej zákazke, rámcovej dohode alebo dynamickom nákupnom systéme
Nie je k dispozícii
Podmienky otvárania ponúk (dátum)
01/09/2022 12:00
Miesto plnenia
Metóda zadávania zákazky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
305,600.00 PLN
Konečná hodnota zákazky
372,000.00 PLN
Udelenie zákazky
Oficiálny názov: BCODERS S.A.
Poštová adresa: Owczarska 7
Mesto: Warszawa
PSČ: 01-351
Krajina: POL
Predbežné oznámenie
Zmluva
Udelenie zákazky
Footnote - legal notice

Obsah tejto stránky predstavuje len doplnkový zdroj informácií a nemá žiadny právny účinok. Inštitúcie Únie nenesú za tento obsah nijakú zodpovednosť. Úradné verzie príslušných oznámení o vyhlásení verejného obstarávania sú uverejnené v dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie a sú k dispozícii v databáze TED. Tieto úradné znenia sú priamo dostupné prostredníctvom odkazov uverejnených na tejto stránke. Viac informácií nájdete v oznámení o zásadách vysvetliteľnosti a zodpovednosti vo verejnom obstarávaní.